Bodrum Kadın Doğum Doktorları – 0 252 512 27 72

Bodrum Kadın Doğum Doktorları – 0 252 512 27 72

Bodrum Kadın Doğum Doktorları – 0 (252) 512 27 72

Bodrum Kadın Doğum Doktorları Kliniğimiz; Bitez, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Güvercinlik, Konacık, Mumcular, Ortakent, Turgutreis, Yalı, Yalıkavak, Bodrum ve Muğla’nın her yerinden gelen hastalarımıza son teknoloji cihazlarla hizmet verirken, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor.

Bodrum Kadın Doğum Doktorları kliniğimizde sizlere, gebelik takibi, normal doğum, sezeryan doğum, mikroçip aşılama, jinekolojik ameliyatlar, HSG Histerosalpingografi, 4D USG Ultrasonografi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Neden Tüp Bebek Tedavisi

Milas Jinekolog
Milas Jinekolog

İnfertilite ve genetik problemleri olan çiftlerde tedavi için yaparız. Eğer infertilite problemi varsa tüp bebek tedavisine geçmeden ilaç tedavisi, aşılama ve soruna yönelik tedavi öncelikle yapılmalı. Eğer yaş 40 ve üzerinde ise varsa IVF tedavisi diğer tedavilerle zaman kaybetmeden ilk tercih olabilir. Tüp bebek tedavisinde başarı tedaviye alınacak çiftlerin yaşı, sağlık durumları, infertilite nedenleri gibi faktörlerin yanında doktor ve merkezinde tecrübesi önemlidir.

Gebelik takibi, ultrason, epidural normal doğum, sezeryan, jinekolojik ameliyatlar, mikroçip aşılama, rahim filmi (HSG) ve 4 boyutlu ultrasonografi (4D USG) hizmetleriyle Muğla’nın en kaliteli, temiz, profesyonel ve uygun fiyatlı kadın doğum kliniği anne adaylarının hizmetinde.

Teknolojik yenilikleri sürekli takip eden kliniğimiz, mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemiyle de fark yaratıyor.

Muğla en iyi kadın doğum doktoru üzerine arama motorlarında yaptığınız araştırmalarda her zaman Op. Dr. Ezgi Gencer Saçan adını en üst sıralarda yer almaktadır..

Muğla Bodrum Tüp Bebek
Muğla Bodrum Tüp Bebek
Bodrum Kadın Doğum Doktorları Kliniği ile bebeğinizin 4 boyutlu görüntüleri anında cebinizde!
Jinekolog Muğla
Jinekolog Muğla

Elithya’da siz ve bebeğiniz için her şeyin en iyisi düşünüldü! Kliniğimiz; son teknoloji cihazlarla, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor.

Bodrum Kadın Doğum Doktorları mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemimizle, anne adaylarına hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz!

Hello Mom uygulamasını kliniğimize gelmeden önce cep telefonunuza kurabilir, geldiğinizde bebeğinize ait tüm detayları yanınızda götürebilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisinin Süresi

Tüp bebek tedavisinde âdetin 3. gününden itibaren yumurta toplamaya kadar 8-12 gün ve sonrasında 3-5 gün embryo transferi için süre gereklidir. Bu süre yumurtalık rezervine ve oluşan embryonun büyümesine göre değişir.

Kimlere Tüp Bebek Tedavisi Yapılır; Tüp Bebek Tedavisi Yapılması Gereken Durumlar

  • Tüp tıkanıklığı veya hasarı ya da tüp bağlatma
  • Yumurtlama (ovulasyon) problemleri
  • Prematrür overian yetmezlik
  • Endometriozis
  • Myom
  • Sperm üretim ve fonksiyon bozuklukları
  • Açıklanamayan infertilite
  • Genetik sorun
  • Sağlık ve kanser cerrehisi nedeniyle fertilite koruma amaçlı
Datça Jinekolog
Datça Kadın Doğum Jinekolog
Tüp Bebek Tedavisi Tarihçesi

Tüp bebek tedavisinin temel prensibi, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin (kadının yumurtası ve erkeğin spermi) vücudun dışında döllenmesi işlemi diyebiliriz. Modern tüp bebek tedavisi nin kurucusu Robert G. Edwards’dır. Tüp bebek işlemi sonucu doğan ilk bebek (Louise Brown), 1978 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 1971 yılından itibaren tüp bebek ile ilgili olarak yapılan tüm uygulamalar günümüz tüp bebek tekniğinin temelini oluşturmaktadır. Dünyada tüp bebek ile ilgili gelişmeler hızla devam ederken, ülkemizde tüp bebek konusundaki çalışmalara kayıtsız kalmayarak ilerleyen tüp bebek yöntemleri ni uygulamaya başladı. Bunun sonucunda da 1989 yılında Ege Üniversitesi’nde ilk tüp bebek doğumu gerçekleşmiştir. Tüp bebek fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için her zaman yanınızdayız.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!

Elithya Kadın Doğum sosyal medya hesaplarını takip ederek kliniğimiz ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgilere anında ulaşın. Siz de Tüp Bebek Fiyatları hakkında bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button