Muğla Tüp Bebek -Kadın Doğum 0 (252) 512 27 72

Muğla Tüp Bebek -Kadın Doğum 0 (252) 512 27 72

Muğla Tüp Bebek

Muğla Tüp Bebek Merkezi olan Elithya Kadın Doğum Kliniği olarak sizlere Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula, Yatağan Muğla nın heryerinden hastalarımıza destek vermektedir.

Son teknoloji cihazlarla, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor. Muğla Tüp Bebek kliniğimizde sizlere, gebelik takibi, normal doğum, sezeryan doğum, mikroçip aşılama, jinekolojik ameliyatlar, HSG Histerosalpingografi, 4D USG Ultrasonografi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Gebelik takibi, ultrason, epidural normal doğum, sezeryan, jinekolojik ameliyatlar, mikroçip aşılama, rahim filmi (HSG) ve 4 boyutlu ultrasonografi (4D USG) hizmetleriyle Muğla’nın en kaliteli, temiz, profesyonel ve uygun fiyatlı kadın doğum kliniği anne adaylarının hizmetinde.

Teknolojik yenilikleri sürekli takip eden kliniğimiz, mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemiyle de fark yaratıyor.

Muğla en iyi kadin dogum doktoru aramalarınızda her zaman Op. Dr. Ezgi Gencer Saçan adını en üst sıralarda görürsünüz.

Muğla Tüp Bebek kliniği ile bebeğinizin 4 boyutlu görüntüleri anında cebinizde!

Elithya’da siz ve bebeğiniz için her şeyin en iyisi düşünüldü! Kliniğimiz; son teknoloji cihazlarla, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor.

Muğla Tüp Bebek Merkezi mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemimizle, anne adaylarına hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz!

Hello Mom uygulamasını kliniğimize gelmeden önce cep telefonunuza kurabilir, geldiğinizde bebeğinize ait tüm detayları yanınızda götürebilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisi Tarihçesi

Tüp bebek tedavisinin temel prensibi, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin (kadının yumurtası ve erkeğin spermi) vücudun dışında döllenmesi işlemi diyebiliriz. Modern tüp bebek tedavisinin kurucusu Robert G. Edwards’dır. Tüp bebek işlemi sonucu doğan ilk bebek (Louise Brown), 1978 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 1971 yılından itibaren tüp bebek ile ilgili olarak yapılan tüm uygulamalar günümüz tüp bebek tekniğinin temelini oluşturmaktadır. Dünyada tüp bebek ile ilgili gelişmeler hızla devam ederken, ülkemizde tüp bebek konusundaki çalışmalara kayıtsız kalmayarak ilerleyen tüp bebek yöntemlerini uygulamaya başladı. Bunun sonucunda da 1989 yılında Ege Üniversitesi’nde ilk tüp bebek doğumu gerçekleşmiştir.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!

Elithya Kadın Doğum sosyal medya hesaplarını takip ederek kliniğimiz ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgilere anında ulaşın. Siz de Tüp Bebek Fiyatları hakkında bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Datça Jinekolog
Datça Kadın Doğum Jinekolog
Ula Kadın Doğum
Ula Kadın Doğum Tüp Bebek
Ortaca Kadın Doğum
Ortaca Tüp Bebek ve Doğum
Seydikemer Kadın Doğum
Seydikemer Kadın Doğum Tüp Bebek
Dalaman Kadın Doğum
Muğla Dalaman Kadın Doğum
Datça Kadın Doğum
Muğla Datça Kadın Doğum
Köyceğiz Kadın Doğum
Muğla Köyceğiz Kadın Doğum
Kavaklıdere Kadın Doğum
Muğla Kavaklıdere Kadın Doğum

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button