Tüp Bebek Bodrum – 0 (252) 512 27 72

Tüp Bebek Bodrum – 0 (252) 512 27 72

Tüp Bebek Bodrum

Tüp Bebek Bodrum Merkezi Kliniğimiz; Bitez, Bodrum, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Güvercinlik, Konacık, Mumcular, Ortakent, Turgutreis, Yalı, Yalıkavak ve Bodrum ‘un heryerinde son teknoloji cihazlarla, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor.

Tüp Bebek Bodrum kliniğimizde sizlere, gebelik takibi, normal doğum, sezeryan doğum, mikroçip aşılama, jinekolojik ameliyatlar, HSG Histerosalpingografi, 4D USG Ultrasonografi alanlarında Op. Dr. Ezgi Gencer Saçan hocamız eşliğinde hizmet vermekteyiz.

Gebelik takibi, ultrason, epidural normal doğum, sezeryan, jinekolojik ameliyatlar, mikroçip aşılama, rahim filmi (HSG) ve 4 boyutlu ultrasonografi (4D USG) hizmetleriyle Muğla’nın en kaliteli, temiz, profesyonel ve uygun fiyatlı kadın doğum kliniği anne adaylarının hizmetinde.

Tüp Bebek Bodrum Kliniği – Elithya Kadın doğum ile sağlıklı bir hamileliğin sonucuna bebeğinize kavuşabilirsiniz.

Teknolojik yenilikleri sürekli takip eden kliniğimiz, mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemiyle de fark yaratıyor.

Bodrum en iyi kadin dogum doktoru aramalarınızda her zaman Op. Dr. Ezgi Gencer Saçan adını en üst sıralarda görürsünüz.

Bodrum Tüp Bebek
Bodrum Tüp Bebek Kadın Doğum
Muğla Tüp Bebek kliniği ile bebeğinizin 4 boyutlu görüntüleri anında cebinizde!

Elithya’da siz ve bebeğiniz için her şeyin en iyisi düşünüldü! Kliniğimiz; son teknoloji cihazlarla, anne adaylarının ihtiyacı olan tüm bilgileri detaylarıyla sunuyor.

Tüp Bebek Bodrum Merkezi mobil uygulamasıyla bebeğiniz hakkındaki tüm bilgileri anında cebinizde taşıyabileceğiniz yenilenen ultrason sistemimizle, anne adaylarına hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz!

Hello Mom uygulamasını kliniğimize gelmeden önce cep telefonunuza kurabilir, geldiğinizde bebeğinize ait tüm detayları yanınızda götürebilirsiniz.

Bodrum Kadın Doğum
Muğla Bodrum Kadın Doğum Kliniği
Tüp Bebek Tedavisi Tarihçesi

Tüp bebek tedavisinin temel prensibi, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin (kadının yumurtası ve erkeğin spermi) vücudun dışında döllenmesi işlemi diyebiliriz. Modern tüp bebek tedavisi nin kurucusu Robert G. Edwards’dır. Tüp bebek işlemi sonucu doğan ilk bebek (Louise Brown), 1978 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 1971 yılından itibaren tüp bebek ile ilgili olarak yapılan tüm uygulamalar günümüz tüp bebek tekniğinin temelini oluşturmaktadır. Dünyada tüp bebek ile ilgili gelişmeler hızla devam ederken, ülkemizde tüp bebek konusundaki çalışmalara kayıtsız kalmayarak ilerleyen tüp bebek yöntemleri ni uygulamaya başladı. Bunun sonucunda da 1989 yılında Ege Üniversitesi’nde ilk tüp bebek doğumu gerçekleşmiştir. Tüp bebek fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için her zaman yanınızdayız.

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!

Elithya Kadın Doğum sosyal medya hesaplarını takip ederek kliniğimiz ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgilere anında ulaşın. Siz de Tüp Bebek Fiyatları hakkında bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button